Jakie zmiany w prawie bukmacherskim w 2019?

Prawo bukmacherskie to niezwykle interesujący temat dla wszystkich typerów. Jak przepisy mają zmienić się w roku 2019? Podajemy wam aktualne informacje na ten temat! 

Jakie zmiany w prawie bukmacherskim w 2019?
Jakie zmiany w prawie bukmacherskim w 2019?

Prawo bukmacherskie 2019 to jeden z tematów, który w ostatnim czasie często jest widoczny w portalach branżowych. Biorąc pod uwagę, że zbliża nam się koniec roku, raczej trudno się dziwić takiej sytuacji. 

Ministerstwo Finansów nie zapowiedziało wielu istotnych zmian w przepisach dotyczących obstawiania w zakładach bukmacherskich. Ba, nie zdecydowano się nawet na wprowadzenie żadnej poprawki, która miałaby bardzo wpłynąć na sytuację typerów oraz ich dotychczasowy system typowania wydarzeń sportowych. 

https://darmowespiny.pl/czy-bukmacher-jest-czynny-25-grudnia/

Legalni bukmacherzy w roku 2019  nadal będą więc mogli oferować obstawianie meczów bez podatku oraz udostępniać specjalne promocje z bonusami dla nowych graczy i nie tylko.

Niestety, na ten moment jeszcze nie wiadomo, jakie nowe firmy pojawią się na liście Ministerstwa Finansów, a więc nie można przewidzieć, jaki bukmacher stanie się legalny w nowym roku.

Wszystko wskazuje na to, że w pierwszym kwartale pojawi się w Polsce, między innymi, Superbet online, czyli internetowa wersja rumuńskiego buka, działającego obecnie stacjonarnie.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na początku roku 2019 pojawi się wersja internetowa marki Traf Zakłady Wzajemne. Niewykluczone, że swój portal uruchomi też Betfan oraz eWinner.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button