Totalbet daje 100 PLN na Ligę Mistrzów!

Bukmacher Totalbet ma dla graczy 100 PLN zwrotu, który można otrzymać w przypadku zakładów na spotkania rozgrywane w ramach Ligi Mistrzów!

Totalbet daje 100 PLN na Ligę Mistrzów!
Totalbet daje 100 PLN na Ligę Mistrzów!

Promocja jest dostępna w dniach 11-12 grudnia 2018 roku, ale nie jest wykluczone, że kolejne podobne akcje zostaną udostępnione przez tego bukmachera w późniejszym czasie. Totalbet to jedna z tych firm, które lubią swoich graczy rozpieszczać wszelkiej maści ofertami i bonusami, o czym na pewno mieliście już okazję słyszeć.

Co trzeba zrobić, by mieć szansę na otrzymanie ewentualnego zwrotu? Po prostu należy postawić kupon z typami na mecze z 6. kolejki Ligi Mistrzów. W przypadku przegranej, bukmacher przelewa na nasze konto 50% zainwestowanych środków. Cashback może wynieść maksymalnie 100 PLN.

https://darmowespiny.pl/czy-u-bukmachera-mozna-placic-karta/

Do oferty specjalnej liczą się tylko kupony postawione za 50 PLN lub więcej. Oznacza to, iż minimalna kwota zwrotu wynosi dokładnie 25 PLN.

Typy bukmacherskie na Ligę Mistrzów nie jest trudno znaleźć, dlatego warto pomyśleć nad tymi na najbliższą kolejkę i zagrać swój kupon, póki jeszcze jest taka możliwość. Nie musisz tego robić przed pierwszym gwizdkiem sądziów, ponieważ promocja Totalbet jest dostępna także na zakłady na żywo!

Mimo że bukmacher Totalbet nie jest dostępny w Polsce od bardzo dawna, zyskał już sobie miano jednego z lepszych bukmacherów w naszym kraju. Można w nim znaleźć dobre kursy bukmacherskie, a także dużo ciekawych promocji.

Jeżeli chcesz założyć konto w Totalbet, wystarczy odwiedzić stronę www.Totalbet.pl. Pamiętaj, że nie musisz weryfikować konta od razu po jego założeniu!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button