Dla kogo awans do Premier League?

Jesteśmy już po pierwszych meczach barażowych o awans do Premier League. W uprzywilejowanej pozycji są Swansea City i Fulham. Te drużyny wygrały swoje pierwsze mecze.

Dla kogo awans do Premier League?
Dla kogo awans do Premier League?

Kto najbliżej wielkiego finału?

Najpierw odbyło się spotkanie Swansea z Brentford. „Łabędzie” wygrały na swoim stadionie 1:0, a jedyną bramkę zdobył Andre Ayew. Ta drużyna jest prawdziwym fenomenem. Do play-offów awansowała dopiero w ostatniej kolejce dzięki pokonaniu Reading na wyjeździe (4:1). Z tego powodu udało im zająć szóste miejsce – ostatnie uprawniające do gry w barażach – i jednocześnie wyprzedzić Nottingham Forest dzięki lepszej różnicy goli. Zanotowali jedno trafienie więcej. Pomogła im nie tylko wysoka wygrana, ale i porażka bezpośrednich rywali, którzy ulegli 1:4 Stoke City.

W drugim meczu, który odbył się w poniedziałek, Cardiff City przegrało u siebie 0:2 z Fulham. Ekipa prowadzona przez Scotta Parkera nie miała w tym spotkaniu większych problemów i zasłużenie wygrała. O ile w konfrontacji na linii Swansea – Brentford jeszcze tak naprawdę wszystko jest możliwe, o tyle tutaj wszystko jest już chyba pozamiatane. W dodatku na początku lipca te drużyny już grały ze sobą i Fulham zwyciężyło na swoim stadionie 2:0. 

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Fulham po roku wróci do Premier League

W BETFAN już teraz możecie typować, jak potoczą się losy meczów rewanżowych. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że Brentford po trzech porażkach z rzędu mimo wszystko pokona Swansea na swoim terenie. Według ich obliczeń stanie się tak na 58%. Natomiast na 48% Fulham po raz kolejny pokona Cardiff.

A która z tych drużyn awansuje do Premier League? Cardiff i Fulham to drużyny, które w poprzednim sezonie spadły z najwyższej klasy rozgrywkowej, przez co z pewnością mają większą motywację do tego, by jak najszybciej wrócić. Spodziewamy się, że uda się dokonać tej sztuki zespołowi Parkera. Swansea natomiast spadła dwa lata temu, a Brentford to ekipa, która jeszcze nie zaznała smaku gry na tym poziomie. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button