Esport w świecie legalnych zakładów bukmacherskich

Sporty elektroniczne zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność. Miliony młodych ludzi na całym świcie obserwuje swoje ulubione dyscypliny, a także marzy o tym, aby otrzymać angaż w profesjonalnej ekipie. Esport stanowi również ważny obszar oferty w serwisach legalnych bukmacherów w Polsce. Warto bliżej przyjrzeć się temu, jak ewaluują zakłady esportowe na polskim rynku bukmacherskim. 

Sporty elektroniczne stale zyskują na popularności wśród graczy

Przywykliśmy do tego, że serwisy bukmacherskie pozwalają nam obstawiać piłkę nożną, tenis, siatkówkę, koszykówkę oraz kilkadziesiąt innych dyscyplin sportowych. W ostatnich latach standardem w ofercie są również zakłady bukmacherskie na esport. To nic innego, jak gry komputerowe, w których rywalizują profesjonalne drużyny z całego świata. Do grona najpopularniejszych dyscyplin esportowych zaliczymy: Counter Strike: GO, DOTA 2, League of Legends, Fortnite oczy Overwatch. Lista dyscyplin stale się poszerza o nowe tytuły sprzyjające emocjonującej rozgrywce wieloosobowej. 

Duża konkurencja na rynku bukmacherskim sprawia, że wiele serwisów szuka sposobu na przyciągnięcie większego zainteresowania ze strony młodszego pokolenia graczy. Wciąż mówimy oczywiście o graczach pełnoletnich. Wydaje się, że rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich na esport to coś, co w dużej mierze przykuwa uwagę wielu graczy. 

Gdzie można legalnie obstawiać zakłady na esport?

W Polsce od ponad 10 lat obowiązuje ustawa hazardowa, która ogranicza graczom dostęp do serwisów bukmacherskich. Możemy korzystać z usług polskich firm, które dysponują licencją Ministerstwa Finansów. Plusem jest to, że grono legalnych bukmacherów stale się powiększa. W serwisie Zapytajbukmachera.pl możemy zapoznać się z aktualną listą legalnych serwisów, w których możemy znaleźć zakłady bukmacherskie na esport. Na dzień dzisiejszy do wyboru pozostaje 15 bukmacherów online, ale stale pojawiają się nowe firmy, które chcą otrzymać licencję Ministerstwa Finansów. 

Co oferują graczom zakłady bukmacherskie na esport?

Zakłady na esport nie różnią się szczególnie od dobrze nam znanych zakładów sportowych. Gracze mogą typować wyniki spotkań w obrębie kilku, a nawet kilkunastu sportów elektronicznych. Większość bukmacherów na ten moment skupia się na największych dyscyplinach, ale bez trudu znajdziemy również nowoczesnych bukmacherów, którzy stale poszerzają swoją ofertę na sporty elektroniczne. To odpowiedź na rosnące wymagania ze strony klientów. 

Warto wspomnieć o tym, że wiele legalnych serwisów bukmacherskich posiada w swojej ofercie także zakłady na żywo na esport. Dzięki nim można typować wyniki spotkań rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Plusem jest również to, że bukmacherzy online często pozwalają swoim klientom oglądać streamy z rozgrywanych meczów bezpośrednio w serwisie. Rosnące zainteresowanie zakładami na esport wpłynęło również na wzrost liczby promocji na tę sekcję bukmacherską. 

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button