Kupony bez podatku na Mistrzostw Europy w siatkówce u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom o 14% w związku z zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w siatkówce.

Mistrzostwa Europy w siatkówce większe wygrane o 14%

Mistrzostwa Europy w siatkówce większe wygrane o 14%

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Z tej akcji można skorzystać jedynie w dni, kiedy grają Polacy podczas Mistrzostw Europy w godzinach od 15:00 – 16:00. Polacy pierwsze swoje mecze rozegrają 13 września z Estonią oraz 15 września z Holandią.

Chcąc wziąć udział w tej akcji należy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI i dodać do kupon bonus „Happy Hours„. To sprawi, że automatyczne kupon jest zapisany do tej pory promocji.

Na kuponie promocyjnym muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Jednak typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej i pochodzić z Mistrzostw Europy siatkarzy.

Kupon może zostać zagrany z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej.

Stawka kuponu promocyjnego musi wynosić minimum 20 PLN.

kod promocyjny Betclic "Kod500"
kod promocyjny Betclic „Kod500”

Wygrana zostanie zwiększona automatycznie o 14% pod warunkiem, że kupon promocyjny spełnia powyższe warunki akcji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Gotówka za rejestrację bez depozytu od bukmachera Fortuna:

Bonus o wartości 20 PLN trafi do konta gracza, który dokona rejestracji konta, a poza tym wpisze kod promocyjny BETONLINE. Nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, aby otrzymać te środki.

Poza tym użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki równowartości wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button