Na jakie typy bukmacherskie trzeba uważać?

Nie wszystkie typy bukmacherskie z internetu są skuteczne, ale są też i takie, na które trzeba szczególnie uważać. Co dokładnie mamy na myśli? Pora poznać coś, o czym wielu woli nie pisać!

Na jakie typy bukmacherskie trzeba uważać?
Na jakie typy bukmacherskie trzeba uważać?

Najlepsze typy bukmacherskie NIE ZAWSZE dają zarobić!

Nie brakuje w internecie takich stron, których autorzy na każdym kroku podkreślają swoją ponadprzeciętną skuteczność typerską. Wklejanie kuponów z wygranymi to jedno, ale praktyka – coś zupełnie innego.

Zawsze trzeba pamiętać o tym, że nawet najlepszym typerom zdarzają się wpadki czy gorsze miesiące. Nie istnieje osoba, która wygrywałaby w każdym przypadku. Właśnie dlatego najlepsze typy bukmacherskie to nie takie, które są skuteczne w stu procentach, a po prostu pozwalają wyjść na plus.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Skąd mam pewność, że obstawiam dobre, a nie złe typy?

No właśnie, jak ocenić czy grany przez nas typ jest dobry, czy nie? Okazuje się, że wiele osób ma z tym problem i tyczy się to nie tylko początkujących. Trudno się dziwić takim graczom, bo przecież pewniaki atakują nas w sieci niemal na każdym kroku, natomiast wygrane już tak ochoczo nie przychodzą.

Uniwersalna, a jednocześnie nieco śmieszna, prawda jest taka, że dobry typ to taki, który dał zarobić. Tyle że nie jesteśmy w stanie przed zagraniem kuponu ocenić, czy na konkretnym działaniu wyjdziemy na swoje, czy też nie.

Proponujemy wam, by nie żałować typów, które zostały dobrze przemyślane. Jeżeli nad jakimś zakładem długo siedzieliśmy, skrupulatnie analizując różne warianty, nie powinniśmy mieć do siebie żadnych pretensji, kiedy coś pójdzie nie po naszej myśli.

Dobre typy bukmacherskie z internetu

Najłatwiej napisać, że dobre typy z internetu to po prostu takie, obok których znajdziemy wiele informacji. Nie chodzi o to, byśmy dostawali tylko suche propozycje, ale także informacje dlaczego warto zagrać właśnie ten mecz, a nie inny. Niestety, bardzo często osoby dokładnie analizujące sport uznawane są za nudne i zajmujące się niepotrzebnymi kwestiami. Tymczasem to właśnie one mają szanse osiągnąć sukces w dłuższej perspektywie.

Nie starajmy się grać niczego na siłę i nie łudźmy się, że ktoś, kto dużo zarabia na bukmacherce, zechce się z nami podzielić każdym swoim typem. Zawodowcy, owszem, są użytkownikami forów, ale często potrafią dodać jeden czy dwa typy na tydzień, natomiast sami spędzają na stronach bukmacherskich wiele godzin – niekiedy także w porach nocnych.

Na co uważać przy obstawianiu?

Wiadomo, że żadna strona bukmacherska nie napisze nam, iż dostępne na niej typy są mało skuteczne. To, na szczęście, dość łatwo da się zweryfikować i zawsze warto to robić. Inna kwestia to pułapki, które często na pierwszy rzut oka są zupełnie niewidoczne.

Pamiętajcie, by nigdy nie grać na stronach, gdzie jest za dużo plusów. Paradoksalnie to nie jest dobre miejsce dla tych, którzy chcą zarabiać na obstawianiu. Dzisiejsza technologia umożliwia administratorom stron usuwanie wpisów czy ich edytowanie. Nic trudno nie ma w tym, by skasować serię typów, które okazały się błędne.

Oficjalna strona bukmachera STS
Oficjalna strona bukmachera STS

Unikajcie też grania niskich kursów. Często pewniaki z internetu to kursy, które są prawie nieopłacalne do obstawiania. Trzeba wziąć pod uwagę, że aby cokolwiek zarobić na notowaniach typu 1.30, należy zainwestować niemałe pieniądze. To z kolei wiąże się ze sporym ryzykiem – przegrać możemy dużo, a wygrać niewiele.

Co dobrze jest obstawiać, a jakich sportów lepiej unikać?

Nie ma znaczenia czy obstawiamy typy z koszykówki, siatkówki czy skupiamy się tylko na tenisie lub piłce nożnej. Absolutnie nie można dać sobie wmówić, że jakaś konkretna dyscyplina jest trudniejsza do obstawiania od innej. Wszystko zależy przede wszystkim od doświadczenia typera oraz tego, jaką ma on wiedzę na tematy dotyczące konkretnych sportów.

Ostatnio coraz popularniejsze jest obstawianie esportu i w tym również nie ma nic dziwnego. Ba, okazuje się, że aby dobrze zarabiać u bukmachera wcale nie trzeba być ekspertem od futbolu, a wystarczy… grać w gry. Czasy się zmieniają i wielu typerów musi się do nich dostosowywać, by wychodzić na plus.

A może wybrać płatne pewniaki VIP?

Skoro darmowe typy nie dają nam gwarancji zysku, może warto wybierać płatne pewniaki? W sieci stron dla „typerów VIP” jest coraz więcej i raczej nie będzie ich ubywać. Wszystko dlatego, że to po prostu… dobry biznes. Niestety, nic poza tym.

Jeżeli ktokolwiek zarobi na płatnych typach, to ten, kto je sprzedaje. Dobrze jest jak najszybciej sobie to uświadomić i pamiętać, że dopóki sami nie będziemy działać w celu poprawienia wyników bukmacherskich, to nikt tego za nas nie zrobi.

Gdzie rozpocząć obstawianie, by nie stracić pieniędzy?

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeżeli chcemy obstawiać mecze, powinniśmy to robić zawsze na stronach działających zgodnie z polskim prawem. Takich portali przybywa i będzie ich prawdopodobnie jeszcze dużo więcej, niż obecnie.

Kwestią indywidualną jest wybranie bukmachera, ale nie ma co ukrywać, że znajdzie się sporo marek, które są popularniejsze od innych. Nie dzieje się to bez powodu, a jednocześnie trzeba pamiętać, że takie portale często oferują największe premie na start.

Doskonałym przykładem może być strona www.STS.pl, której z całą pewnością nikomu przedstawiać nie trzeba. Znajdziemy na niej nie tylko wiele zakładów, legalne karty, ale również mnóstwo promocji.

Aktywny w STS kod promocyjnyBETONLINE” pozwala graczom na zdobycie nawet 1200 PLN ekstra na start, a do tego gwarantuje odebranie 29 PLN bez depozytu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button