Popek vs Stifler kursy i typy bukmacherskie. Obstawianie walki wieczoru Fame MMA 7

Popek kontra Stifler, czyli Paweł Mikołajuw vs Damian Zduńczyk – oto main event Fame MMA 7, które odbędzie się 5 września. Jakie kursy i typy bukmacherskie na to wydarzenie znajdziemy w internecie?

Popek vs Stifler kursy i typy bukmacherskie. Obstawianie walki wieczoru Fame MMA 7
Popek vs Stifler kursy i typy bukmacherskie. Obstawianie walki wieczoru Fame MMA 7

Wrześniowa gala Fame MMA 7 – aż dziesięć walk celebrytów!

Fame MMA nie zwalania, pomimo że w dzisiejszym świecie nie wszystkie imprezy sportowe odbywają się w normalnym trybie. Organizacja do tej pory nie przełożyła żadnego z zaplanowanych wydarzeń, a już 5 września odbędzie się kolejne – Fame MMA 7. Start o godzinie 20.

Dla fanów freak fightów tym razem przygotowano aż dziesięć pojedynków, z czego największym zainteresowaniem kibiców bez dwóch zdań cieszy się starcie „Popka” ze „Stiflerem”. Czy raper poradzi sobie z gwiazdorem z telewizyjnego reality show? A może lżejszy i szybszy Zduńczyk zaskoczy czymś swojego faworyzowanego oponenta?

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

W sieci już od dłuższego czasu można znaleźć na Fame MMA 7 kursy bukmacherskie oraz typy. Pewniaków jest sporo, ale trzeba mieć na uwadze, że mówimy o wydarzeniu, w którym możliwe jest dosłownie wszystko i warto się z tym liczyć. Jak prezentują się na walkę Popek – Stifler kursy i kto powinien tę walkę zwyciężyć?

Popek vs Stifler kursy bukmacherskie – kto faworytem do zwycięstwa?

Kursy bukmacherskie najlepiej pokazują nastroje panujące przed danym wydarzeniem. Jeżeli na jakiegoś zawodnika notowania są niskie, oznacza to, że daje mu się duże szanse na zwycięstwo. W pojedynku Popek – Stifler to zdecydowanie ten pierwszy jest kandydatem do wygranej. Obecnie na stronie internetowej www.Betclic.pl na charyzmatycznego rapera można zagrać po kursie wynoszącym 1.20 (stan na 2 września).

Kurs 1.20 oznacza, że za każde postawione na „Popka” 100 złotych zarobimy 20 zł (minus podatek). Łatwo policzyć, ile można zyskać w przypadku mniejszej bądź większej stawki.

Jeżeli chodzi o kursy na Damiana Zduńczyka, wyglądają one zgoła inaczej. W przypadku wygranej „Stiflera” możemy zarobić – uwaga – aż 375 złotych za postawione 100 zł (minus podatek). Czy taki typ ma w ogóle sens? Tutaj kwestia zastanowienia i odpowiedniej analizy, ale wydaje się, że lżejszy i na oko sprawniejszy zawodnik wcale nie musi być od razu chłopcem do bicia dla „Monstera”. Pamiętajmy, że raper jak na razie był w stanie w MMA w Polsce wygrać tylko z Robertem Burneiką, a przegrał chociażby z aktorem Tomaszem Oświecińskim.

Fame MMA 7 obstawianie
Fame MMA 7 obstawianie

Jak obstawić walkę Popka ze Stiflerem? Zakłady bukmacherskie Fame MMA 7

Od dłuższego już czasu zakłady bukmacherskie Fame MMA 7 ciesza się dużym zainteresowaniem miłośników obstawiania. Każdy chętny powinien bez najmniejszego problemu znaleźć coś dla siebie do typowania, a co bardzo ważne – nie trzeba do tego ani dużo gotówki, ani wiele wolnego czasu. Wszystkie na Fame MMA 7 kupony możemy zagrać bez wychodzenia z domu, przez internet!

Bez względu na to, na kogo chcemy postawić w walce Popek vs Stifler, potrzebne jest nam konto bukmacherskie na stronie oferującej zakłady. Przy rejestracji warto sprawdzić, gdzie i jaki bonus specjalny na start można otrzymać.

STS oferuje nowym graczom 29 PLN bez depozytu!

STs to marka bukmacherska, która znana jest chyba wszystkim typerom w naszym kraju. Na stronie www.STS.pl zawsze znajdziemy bardzo duży wybór zakładów na sporty walki, w tym na MMA.

Jeżeli ktoś nie jest jeszcze zarejestrowany w STS, może założyć darmowe konto w ciągu paru chwil. Do wszystkiego wystarczy wypełnienie krótkiego formularza online na stronie www.STS.pl. Jednocześnie warto pamiętać o tym, by podać kod promocyjnyBETONLINE” – to on gwarantuje odebranie 29 PLN bez depozytu na start!

STS kod promocyjny VIP
STS kod promocyjny VIP

Betclic i kod promocyjny na 550 złotych – co wpisać?

Betclic to oficjalny sponsor gali Fame MMA 7, dlatego właśnie na www.Betclic.pl można spodziewać się największej liczby zakładów na samą galę. Bukmacher jest w stu procentach legalny w naszym kraju, a założenie u niego darmowego konta to kwestia kilkudziesięciu sekund.

Betclic kod promocyjny brzmi „KOD550„. Jeżeli podamy go przy założeniu konta, na start otrzymamy aż 550 złotych zwrotu, czyli największy cashback w Polsce. W ramach oferty powitalnej możemy zagrać pierwszy kupon bez ryzyka – w razie przegranej otrzymujemy pełny zwrot postawionej stawki.

Popek vs Stifler. Mikołajuw kontra Zduńczyk – co można obstawiać?

Zagranie na zwycięzcę walki Popek – Stifler to jeszcze nie wszystko, co oferowane jest przez firmy bukmacherskie. Na stronie internetowej www.Betclic.pl do zagrania mamy kilka zakładów na różne scenariusze. W niektórych przypadkach kursy robią bardzo pozytywne wrażenie!

Widać wyraźnie, że eksperci oraz kibice nie wierzą w to, by „Popek” dotrwał do końca starcia. Kurs na to, iż walka zakończy się w pierwszej rundzie to tylko 1.20. W przypadku starcia numer dwa aż 6.50, a trzecia runda to kurs 10.00!

Popek czy Stilfer - kto wygra?
Popek czy Stilfer – kto wygra?

Oto pozostałe propozycje kursowe od Betclic na walkę Popka ze Stiflerem, czyli main event gali Fame MMA 7

👇 👇 👇

Wygrana – w której rundzie i kto?

 • Paweł „Popek” Mikołajuw Runda 1 – 1,30
 • Damian „Stifler” Zduńczyk Runda 1 – 9,00
 • Paweł „Popek” Mikołajuw Runda 2 – 9,00
 • Damian „Stifler” Zduńczyk Runda 2 – 15
 • Paweł „Popek” Mikołajuw Runda 3 – 16
 • Damian „Stifler” Zduńczyk Runda 3 – 20

Wygrana na punkty:

 • Tak 7,00
 • Nie – 1,07

Liczba rund:

 • Powyżej 1,5 – 3,20
 • Poniżej 1,5 – 1,30

Rezultat końcowy:

 • Paweł „Popek” Mikołajuw przez decyzję – 8,50
 • Damian „Stifler” Zduńczyk przez decyzję– 13
 • Paweł „Popek” Mikołajuw KO, TKO, DQ, Poddanie– 1,22
 • Damian „Stifler” Zduńczyk KO, TKO, DQ, Poddanie – 5,00

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button