BetClic zapowiada powrót do Polski. Znamy szczegóły!

Na tę wiadomość czekało wielu typerów. Marka BetClic oficjalnie ogłosiła powrót do Polski i rozpoczęcie działalności zgodnie z prawem. Wiemy już pod jaką nazwą będzie dostępny nowy-stary bukmacher!

BetClic zapowiada powrót do Polski. Znamy szczegóły!
BetClic zapowiada powrót do Polski. Znamy szczegóły!

BetClic w Polsce do niedawna działał na domenie europejskiej, przyjmując cały czas graczy z naszego kraju. W chwili obecnej jego strona nadal jest dostępna w naszym ojczystym języku, jednak nie wystartował on jeszcze z witryną dostosowaną do obowiązujących u nas przepisów.

Przedstawiciele firmy Betclic ogłosili, że mają w planach uruchomienie portalu dostosowanego do polskich przepisów. Oznacza to, iż ten bukmacher już wkrótce stanie się w stu procentach legalny i będzie można korzystać z jego usług bez obaw o łamanie prawa.

BetClic PL strona www

Bukmacher BetClic dostępny będzie w Polsce pod adresem BetClic.pl. Wiadomo już teraz, że będzie on dostępny w wersji tradycyjnej, a także mobilnej. Gracze otrzymają również możliwość pobrania aplikacji na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Niestety, jest jeszcze za wcześnie, by ogłosił bonus powitalny BetClic, ale liczymy na to, iż wkrótce wyjaśni się coś w tej kwestii i będzie mogli napisać wam o tym więcej niż tylko jedno czy dwa zdania. Mamy nadzieję, że oferta nowego-starego bukmachera będzie naprawdę korzystna i spowoduje spore poruszenie w branży. Kto wie, może też zapoczątkuje napływ zagranicznych firm do kraju nad Wisłą?

Przypominamy, że niemal w tym samym czasie, co BetClic, licencję na prowadzenie działalności w Polsce otrzymali również bukmacher BetFan oraz eWinner.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. EM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button